• 23 maja 2024

Party Sober Clothing zostało założone przez Dom Suazo i Ferril Davis. Ich historia jest inspirująca i jest kolejnym przykładem tego, jak trzeźwość i odzyskanie może zmienić życie.

Kobiety modeling niektóre z Party Sober ubrania I

usiadł na telefon z chłopcami formy Party Sober, i poszliśmy do szczegółów o ich życiu, ich marki, i co inspiruje ich do umieścić tak wiele w ich linii. Enjoy....

Ci dwaj młodzi mężczyźni byli przyjaciółmi z dzieciństwa i chodzili razem do szkoły średniej. Uzależnienie oddzieliło ich od siebie w ich bolesnych podróżach. Obaj podzielili się ze mną swoimi zmaganiami z uzależnieniem i strasznymi miejscami, do których ich ono zaprowadziło. Przestali się odzywać przez około 5 lat i dopiero kiedy znaleźli się na odwyku, połączyli się ponownie i zaczęli dzielić się swoimi doświadczeniami. Pomagali sobie nawzajem w utrzymaniu czystości i w końcu narodził się pomysł na Party Sober Clothing.

W trakcie wywiadu uzyskałem pewien wgląd w ideę stojącą za Party Sober. Obaj wyrazili, jak widzą, że media gloryfikują uzależnienie i nadużywanie narkotyków. Bardzo rzadko widzimy w kulturze popularnej, trzeźwość rzucone w pozytywnym świetle. Zamiast tego wydaje się, że picie i zażywanie narkotyków jest "cool" lub coś, co zwiększy status społeczny. Media rzadko skupiają się na trzeźwości i jej korzyściach.

Wywiad trwał około 30 minut. Wziąłem trochę swobody w ograniczaniu niektórych odpowiedzi, ale Dom i Ferril zarówno dał swoją zgodę na artykuł, aby zapewnić, że są to ich słowa, a nie moje. Enjoy!

Skąd wzięła się inspiracja dla Party Sober Clothing?

Cały zespół Party SoberObaj

chcieliśmy pokazać światu, że można się dobrze bawić w trzeźwości i że życie imprezowe nie zawsze jest tym, co się na nie szykuje. Po wszystkich próbach i trudnościach, które przeszliśmy, oboje zdaliśmy sobie sprawę, że mamy historię do opowiedzenia. Skupiając się na odbrązowieniu imprezowego życia i ukazaniu ciężkiego charakteru uzależnienia od narkotyków i wszystkich, których ono dotyka, ruszyliśmy, aby rozpowszechnić nasze przesłanie. Ale nie wiedzieliśmy jak to zrobić. Pasją Doma jest sztuka. Pasją Ferrila jest muzyka. Zebraliśmy się razem i wpadliśmy na pomysł założenia firmy odzieżowej - coś, czym obaj zawsze się interesowaliśmy. Jednak obaj wiedzieliśmy, że linii odzieżowych jest mnóstwo, więc zdecydowaliśmy, że skupimy się na linii odzieżowej, która będzie frontem dla ruchu.

Co przewidujesz w przyszłości dla Party Sober? Daj mi wizję krótkoterminową i długoterminową.

Party Sober będzie na Warped Tour tego lata jako sprzedawca, co było dla nas ogromnym osiągnięciem, ponieważ oboje dorastaliśmy uczestnicząc w Warped Tour. Jednym z naszych krótkoterminowych celów jest zintegrowanie Party Sober ze sceną muzyczną, głównie metalową. Zauważyliśmy, że wiele dzieciaków z tej sceny jest bardzo podatnych na wrażenia i szuka czegoś, z czym może się identyfikować. Chcemy dać dzieciakom znać, że to działa, że to działa dla nas i chcielibyśmy, aby Party Sober było czymś, co dzieciaki mogą naśladować. Ponadto, innym jednym z naszych celów krótkoterminowych jest znalezienie front man zespołu lub przynajmniej członka zespołu, który jest trzeźwy, aby być rzecznikiem Party Sober. Otrzymalibyśmy wsparcie od tego zespołu, aby dotrzeć do fanów. W tej chwili naszą grupą docelową są osoby w wieku 13-21 lat.

Jeśli chodzi o przyszłość, naszym długoterminowym celem jest przekształcenie Party Sober w ruch/lifestyle. Chcemy, aby firma przeniosła się do głównego nurtu i aby jej publiczność nie ograniczała się do młodych trzeźwych nastolatków i młodych dorosłych. Party Sober ostatecznie chce umieścić razem wydarzenia społeczności i programów dla ludzi, którzy chcą pozostać czyste. Idealnie, Party Sober byłby w stanie rozwijać i / lub finansować bezpieczne miejsce dla nastolatków i dorosłych, aby spotkać się i porozmawiać o wszystkim, co dzieje się w ich życiu z doradcą obecnym jako dodatkowe wsparcie.

Co było waszym największym doświadczeniem?

Największą nauką dla nas było poruszanie się w świecie biznesu, ponieważ żadne z nas nie miało żadnego doświadczenia w tym zakresie. Dowiedzenie się, jak prowadzić firmę, było trudnym zadaniem i kosztowną nauką. Na co dzień walczymy również z naszym uzależnionym od narkotyków ego. Odkryliśmy, że rozwiązaniem obu tych problemów jest zachowanie pokory, umiejętność uczenia i niepoddawanie się bez względu na to, z jakimi problemami przyszło nam się zmierzyć. To wszystko są techniki, których nauczyliśmy się na odwyku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nigdy nie będzie dnia, w którym wszystko będzie w pełni zrozumiałe. Ale tak długo, jak pozostajemy podatni na naukę i trzeźwi, wiemy, że możemy pokonać każdą przeszkodę.

Niewierzący lub "nienawidzący" to również przeszkody, które Party Sober musiało pokonać. Ale udało nam się zmienić niewierzących w inspiracje. Podczas sprzedaży naszej odzieży na imprezach wiele osób podchodziło do nas z zamiarem wyśmiania naszego pomysłu, a po rozmowie z jednym z nas odchodziło z koszulką Party Sober i nowo odnalezioną wiarą w naszą wizję. To pokazuje siłę naszej firmy i pokazuje, że Party Sober to nie tylko pomysł, to ruch.

Jak dokładnie wygląda impreza na trzeźwo?

Ludzie zawsze kojarzą imprezowanie z narkotykami. To jest część powodu, dla którego wybraliśmy nazwę; to oksymoron. Naszym zdaniem, trzeźwe imprezowanie nie polega na pojawieniu się na imprezie, na której ludzie są odurzeni i byciu trzeźwymi ludźmi w kącie. Imprezowanie na trzeźwo polega na tym, aby dobrze się bawić we wszystkim, co robisz i aby twoje szczęście i zabawa nie były uzależnione od substancji. To jest styl życia. Bycie trzeźwym umysłem jest tym, jak osiągasz swoje marzenia. Oboje mieliśmy zmianę w naszym postrzeganiu tego, czym jest zabawa, kiedy staliśmy się trzeźwi. Kiedy spojrzeliśmy wstecz, zdaliśmy sobie sprawę, że nasz pomysł na zabawę był zupełnie nietrafiony. Myśleliśmy, że zabawa to pogoń za narkotykami i haj, którego prawdopodobnie nigdy nie doświadczymy. Chcemy zmienić ideę i postrzeganie tego, czym jest dobra zabawa i co jest wymagane, aby dobrze się bawić. Nie reprezentujemy tylko firmy odzieżowej, reprezentujemy ideę.

Po rozmowie z tymi facetami, dostałem dużo większe i lepsze zrozumienie tego, czym jest Party Sober. To coś więcej niż marka odzieżowa, to idea. To sposób na życie. To Ameryka!

Najczęsciej odwiedzane