• 14 lipca 2024

Dom Dzwonu Wolności i Fresh Prince dominuje w państwie, jeśli chodzi o własność ludzi Według ostatniego pozwu urzędnicy Filadelfii zajęli ponad 1000 domów, około 3300 pojazdów i 44 miliony dolarów w gotówce, w sumie 64 miliony dolarów w cywilnych przepadkach w ciągu 10 lat. Są to dość oszałamiające liczby, więc zróbmy trochę matematyki.

To jeden dom zajęty co 3,65 dnia, jeden pojazd co 1,1 dnia i około 12,054 dolarów dziennie. Pozwólcie mi powtórzyć jedną rzecz. To jest konfiskowane, nie jest zabierane i umieszczane na działce, aby można było je odzyskać po nałożeniu grzywny, i już go nie ma. To jest teraz własność miasta i oni zarabiają na tym miliony.

Niedawno Christos Sourovelis miał swój dom zajęty przez filadelfijską policję po tym, jak jego syn został złapany z heroiną wartą 40 dolarów w środku. Obecnie walczy on w sądzie o odzyskanie domu. Sourvelisowie powiedzieli, że musieli udać się na salę sądową i walczyć o odzyskanie domu, gdzie zamiast stanąć przed sędzią, stanęli przed prokuratorem z biura prokuratora. Nie przejmowałbym się tak bardzo, gdyby to był rzadki przykład. To dzieje się każdego dnia. Policja i inni urzędnicy państwowi wykorzystują swoją władzę dla zysku, zamiast pomagać.

W ciągu zaledwie dwóch lat prawie 500 rodzin w Filadelfii miało odebrane domy lub samochody przez urzędników miejskich. Wiele z tych przypadków jest bardzo podobnych do koszmaru, przez który obecnie przechodzi pan Sourovelis.

Dużym problemem jest to, że nie wszyscy ludzie, którym zajęto majątek, nie są oskarżeni o przestępstwo. To różni się od karnego przepadku, prawo cywilne pozwala władzom na zajęcie mienia, nawet jeśli właściciel nie jest skazany lub nawet nie został oskarżony.

Wszyscy widzieliśmy odcinki Cops "Wszyscy podejrzani są niewinni, dopóki nie udowodni się im winy w sądzie" Ameryka piękna, ziemia wolnych co za niesamowite stwierdzenie. To nie jest prawda. W niektórych miastach, takich jak Filadelfia, to właściciel nieruchomości musi udowodnić, że nie jest winny, aby odzyskać swoje mienie.

To jest jawne nadużycie władzy. Te prawa są naginane i przekręcane w najgorszy możliwy sposób, a wszystko to dla pieniędzy. Prokurator Generalny Pensylwanii twierdzi, że około 7 milionów dolarów idzie na pensje dla prokuratury okręgowej w Filadelfii i departamentu policji. To tylko w ciągu ostatnich 3 lat. Jeśli pieniądze muszą gdzieś iść, dlaczego nie przeznaczyć ich na ośrodki odwykowe lub schroniska dla bezdomnych?

Cywilne przepadki mogą być stosowane zarówno na poziomie federalnym, jak i stanowym. Maine, Maryland, Missouri, Indiana, Vermont, Karolina Północna, Ohio i Dakota Północna to jedyne osiem stanów, które wymagają, aby zajęte fundusze zostały umieszczone na neutralnym koncie. Inne stany pozwalają organom ścigania bezpośrednio czerpać zyski z konfiskat cywilnych lub umieszczać wpływy na oddzielnym koncie, aby pomóc w walce z przestępczością na super specjalnym koncie do walki z przestępczością.

Danny Devito nauczył mnie, że w Filadelfii zawsze jest słonecznie, spróbuj powiedzieć to Sourovelisom i innym tysiącom ludzi, których to dotknęło.

Najczęsciej odwiedzane