Kadra

Motto:
Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działanie i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia.

Herodot

 

 

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby prowadzić pacjentów przez ich proces leczenia. Jesteśmy pełni pasji do swojej pracy i chcemy wykorzystać swoje unikalne doświadczenia i umiejętności, aby pomóc naszym pacjentom.

mgr Ewa Janiszewska

Zarządzająca zespołem terapeutów.

Specjalista terapii uzależnień (w trakcie procesu certyfikacji Krajowego Biura d/s Przeciwdziałania Narkomanii).
Mgr pedagogiki o specjalności: Pedagogika Opiekuńczo-wychowawcza, pedagog resocjalizacji oraz doradca zawodowy.

Instruktor terapii uzależnień w dziedzinie alkoholizmu.
Od 20 lat pracuje z osobami uzależnionymi.

Pracowała między innymi w: Punkcie konsultacyjnym Kontakt i Pomoc, Oddziale dziennym terapii uzależnień przy szpitalu Nowy Szpital w Jeżówce (Ośrodek Terapii Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży), Domu MONAR-u w Krakowie,- Krakowskim Centrum Terapii Uzależnień przy ul. Wielickiej, Prywatnym Ośrodku Terapii Uzależnień, czy jako ławnik w Sądu Rejonowego Kraków-Śródmieście, Wydział Rodzinny.

Posiada certyfikaty z następujących szkoleń: Praca z rodziną w procedurze niebieska kartą, Więź, intymność, seksualność w psychoterapii z syndromem DDA, Procesy terapeutyczne w leczeniu uzależnień

Uczestniczyła w wielu innych szkoleniach i konferencjach dotyczących pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi.

terapia uzależnień
pedagog
arteterapia

dr Bartosz Balcerzak

Doktor nauk o zdrowiu. Pracownik naukowy Collegium Medicum UJ. Dyplomowany terapeuta Recall Healing®/Totalnej Biologii® www.recallhealing.pl

W pracy z osobami nadużywającymi substancji psychoaktywnych pomaga w uwolnieniu się od uzależnienia, dzięki odkrywaniu i przepracowywaniu konfliktów emocjonalnych, które leżą u podłoża problemu.

Z wykształcenia biolog.

 

 

nauki o zdrowiu
terapia Recall Healing®
biologia

dr n. med. Małgorzata Chrobak

 Absolwentka studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim,  posiada tytuł doktora nauk medycznych.

Uczestniczka całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowym w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie oraz psychoterapii uzależnień w Krakowskiej  Szkole Psychoterapii Uzależnień KRAK-UZ.  W pracy psychoterapeutycznej integruje techniki i metody różnych nurtów, dobierając je pod względem specyfiki problemów klienta, jego potrzeb oraz  możliwości. Swoją pracę stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w różnych placówkach w Krakowie  i okolicach, między innymi poradni zdrowia psychicznego, domu pomocy społecznej i środowiskowym domu samopomocy dla osób uzależnionych, prowadząc psychoterapie indywidualne i grupowe oraz psychoedukację z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

Specjalizuje się w pomaganiu osobom cierpiącym z powodu lęku, depresji, nieumiejętności radzenia sobie ze złością i trudności w relacjach intymnych lub zawodowych.

Najważniejsze jest dla niej zawsze stworzenie  klientowi bezpiecznych warunków do pracy nad sobą, będących bazą do otwierania się i mierzenia z przyczynami problemów, oraz zachęcanie do zmiany różnych nawyków i mechanizmów, blokujących rozwój i osobisty potencjał.

terapia uzależnień
coach
terapia behawioralna

lek. med. Tomasz Piejak

Lekarz

Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog.

lekarz
choroby wewnętrzne
kardiologia

lek. med. Mariusz Szczęsny

Lekarz

Internista, Psychiatra.

lekarz
specjalista psychiatrii
terapia uzależnień

Zarezerwuj swój pobyt

chcę przyjechać